Inžineriniai tinklai

Buitinės nuotekos

Buityje naudojant vandenį (plaunant, skalbiant, prausiantis ir pan.) susidaro nuotekos, kurias tausojant sveikatą ir gamtą, privalu išvalyti. Šiam procesui reikalingos buitinių nuotekų valymo sistemos, kuriomis mūsų įmonė gali pasirūpinti už jus. Atliekame šių įrenginių projektavimo ir montavimo darbus.

Lietaus nuvedimo sistemos

Lietaus vandens sistemos įrengimas užtikrina ne tik gamtos tausojimą, bet ir ekonomišką pakartotinį resursų panaudojimą. Įsirengę šiai sistemai reikalingus požeminius ir antžeminius lietaus vandens rezervuarus, suvartosite mažiau geriamojo vandens bei sumažinsite nuotekų kiekį. Taip ne tik sutaupysite, bet ir elgsitės ekologiškai atsakingai.

Vandentiekis

Norėdami išvengti rūpesčių, susijusių su vandentiekio pajungimu namuose, kreipkitės į mus. Mes ne tik pasirūpinsime prijungimu prie centrinio vandentiekio ar nuotekų tinklų, bet parengsime projektą bei sutvarkysime visus reikalingus dokumentus.

Dujų įvedimas

Profesionalumas, patirtis ir žinios - tai svarbiausi faktoriai renkantis dujų įvedimo darbus atliekančią įmone. Galime garantuoti, kad pasirinkę mus, gausite saugiai ir iki galo atliktą dujotiekio projektą, bei galėsite sklandžiai naudotis dujomis savo namuose ar komercinės paskirties patalpose.

Drenažas

Įrengsime kanalų ir vamzdžių sistemą, kuri užtikrins vandens ar kitokių skysčių pertekliaus nusausinimą reikiamame paviršiuje. Tokiu būdu sutartas plotas bus paruoštas tolimesniems darbams, tokiems kaip statybos, aplinkos tvarkymas ir pan.

Reikalingi inžineriniai tinklai?

Susisiekite: Tel.: +370 680 95636
arba užpildykite el. užklausos formą