Nuotekų valymo įrenginiai

Nuotekų valymo įrenginiai

Modernios nuotekų valymo sistemos yra sukurtos taip, kad maksimaliai sumažintų atliekų žalą mums ir mus supančiai aplinkai. Naudodami šiuolaikinius, patikimus įrenginius sumažinsite išmetamųjų teršalų kiekį ir taip prisidėsite prie visuomeninio gamtos saugojimo proceso.

Biocheminiai valymo įrenginiai

Biocheminiai valymo įrenginiai, tokie kaip Wavin ar Uponor, patikimiausiai išvalo nuotekas, nes turi aukščiausią išvalymo koeficientą.

Biologiniai valymo įrenginiai

Aeraciniai biologiniai valymo įrenginiai yra vieni iš populiariausių ir taip pat turi aukštą nuotekų valymo koeficientą. Vis gi tokio valymo metu nėra pašalinami fosforo junginiai. Bendradarbiaujame su šiais gamintojais (UAB “August ir Ko”, UAB “Traidenis”, Feliksnavis, Švaistė) ir montuojame bei parduodame jų gaminamus įrenginius.

Anaerobiniai biologiniai valymo įrengimai (Septikai)

Anaerobiniai biologiniai nuotekų valymo įrengimai (Septikai) yra lengvai montuojami ir nenaudoja elektros, tad ekonomiškai šis nuotekų valymo būdas yra tikrai palankus. Vis dėl to, tokią nuotekų sistemą reikės valyti papildomai (išvežti susikaupusias buitines nuotekas) arba papildomai įrengti filtravimo sistemą.

Reikalingi nuotekų valymo įrenginiai ir jų montavimas?

Susisiekite: Tel.: +370 680 95636
arba užpildykite el. užklausos formą